DISFRUTA EL VERANO EN CAN10FM

Twittear Crear PDF para esta noticiamodo impresión
Posted on Monday 27 July 2015 - 22:21:33 in Varios by Candeu FM

ÚLTIMO STAR 80 DE LA TEMPORADA

Twittear Crear PDF para esta noticiamodo impresión
Posted on Thursday 23 July 2015 - 20:07:36 in Varios by Candeu FM

L'Hora Arlequinada donarà el tret de sortida a l'agost



El nou programa, dedicat al CE Sabadell, començarà a emetre's a la nostra emissora a partir del proper 21 d'agost. L'Hora Arlequinada tindrà una duració d'una hora i es podrà escoltar cada divendres de 20:00 a 21:00.
Twittear Crear PDF para esta noticiamodo impresión
Posted on Monday 20 July 2015 - 15:02:55 in Varios by Candeu FM

GALA AYUDA A MARTÍN

Twittear Crear PDF para esta noticiamodo impresión
Posted on Sunday 21 June 2015 - 22:32:55 in Varios by Candeu FM

EL PROGRAMA DE CAN10FM STAR 80 LANZA SU PRIMER RECOPILATORIO

Twittear Crear PDF para esta noticiamodo impresión
Posted on Friday 05 June 2015 - 21:14:05 in Varios by Candeu FM

LLEGA EL MUSICAL "ALADINO"

Twittear Crear PDF para esta noticiamodo impresión
Posted on Monday 01 June 2015 - 22:08:03 in Varios by Candeu FM

ESTE SÁBADO 16 DE MAYO EN STAR 80

Twittear Crear PDF para esta noticiamodo impresión
Posted on Wednesday 13 May 2015 - 18:24:18 in Varios by Candeu FM

FESTIVAL DE LA RADIO

Twittear Crear PDF para esta noticiamodo impresión
Posted on Tuesday 14 April 2015 - 19:31:08 in Varios by Candeu FM

Primera Fiesta Primavera Can-Deu

Twittear Crear PDF para esta noticiamodo impresión
Posted on Wednesday 25 March 2015 - 21:49:33 in Varios by Candeu FM

LOS SÁBADOS A LAS 10 DE LA MAÑANA

Twittear Crear PDF para esta noticiamodo impresión
Posted on Friday 27 February 2015 - 20:22:14 in Varios by Candeu FM
Pág./s  1 2 3 4 5